Promotional video

Championship results

Boys 7 years -25Kg
PlaceNameCountry
1Eli FeldmanIsrael
2Idan ShpitsIsrael
3Daniel StashevskyIsrael
3Leonid LapshinRussia
Boys 7 years 25-30Kg
PlaceNameCountry
1Michael DodonovIsrael
2Tamir PetrusenkoIsrael
3Liad OhanaIsrael
3Natanel KopelevIsrael
Boys 7 years +30Kg
PlaceNameCountry
1Irakli BerulavaIsrael
2Teodor RibakaIsrael
3Michael GetelmacherIsrael
Girls 8-9 years -25Kg
PlaceNameCountry
1Lipaz AshtaIsrael
2Karalina ChornayaIsrael
3Kseniya NasonovaRussia
3Uliana ChudinaRussia
Girls 8-9 years 25-30Kg
PlaceNameCountry
1Valentina SerovaRussia
2Zlata AdylshinaRussia
3Milana NaimanIsrael
Girls 8-9 years +30Kg
PlaceNameCountry
1Emili SvetlovIsrael
2Anastasiia GubenkoIsrael
3Ilana MaskalikIsrael
Boys 8-9 years -25Kg
PlaceNameCountry
1Denis RaduneIsrael
2Mikhail NemerovRussia
3Mark NevelevIsrael
3Kirill BurgeteRussia
Boys 8-9 years 25-30Kg
PlaceNameCountry
1Maratov SultanKazakhstan
2Maxim AranovRussia
3Lior ElakIsrael
3Daniel SemionovIsrael
Boys 8-9 years 30-35Kg
PlaceNameCountry
1Or SmagarinskyIsrael
2Saimon ChechelnickiIsrael
3Rodion LembievskiiRussia
3Kirill AntipovRussia
Boys 8-9 years +35Kg
PlaceNameCountry
1Andrei SemakhinRussia
2Yaroslav ShinRussia
3Denis FridmanIsrael
3Andrei ioan BaltagRomania
Girls 10-11 years -30Kg
PlaceNameCountry
1Nailya KazibaevaRussia
2Alina DemchukUkraine
3Ekaterina RusinIsrael
Girls 10-11 years 30-35Kg
PlaceNameCountry
1Elina KhusnutdinovaRussia
2Elizaveta KolesnikovaRussia
3Tali ShekhtmanIsrael
3Arina GridnevIsrael
Girls 10-11 years +35Kg
PlaceNameCountry
1Adelina RaynesIsrael
1Valentyna MorozovaUkraine
1Noa KorykhinIsrael
3Dominika ZolotarIsrael
Boys 10-11 years -30Kg
PlaceNameCountry
1Bogdan LitvinovRussia
2Binyamin HalpernIsrael
3Yuval TeplitskyIsrael
3Ruslan ZhuvagaIsrael
Boys 10-11 years 30-35Kg
PlaceNameCountry
1Bil ZakharKazakhstan
2Vitaly BochkarevRussia
3Mikhail EremeevRussia
3Alexander GerasyukRussia
Boys 10-11 years 35-40Kg
PlaceNameCountry
1Natan KorolevIsrael
2Vladimir VorotyaginRussia
3Egor KorovkinRussia
3Rafael MelnikIsrael
Boys 10-11 years +40Kg
PlaceNameCountry
1Alexander KhoshbekyanRussia
2Mark KatrashevRussia
3Kozbagarov TamerlanKazakhstan
3Vlad andrei GrecuRomania
Girls 12-13 years 35-40Kg
PlaceNameCountry
1Daria VasilievaRussia
2Evgenia VikhorRussia
3Diana DemchukUkraine
3Anastasia KovalchukUkraine
Girls 12-13 years 40-45Kg
PlaceNameCountry
1Martyna StarczewskaPoland
2Anastasia ZakharovaRussia
3Emili AzramIsrael
Girls 12-13 years +45Kg
PlaceNameCountry
1Diana GloovaRussia
2Daria GrebnevaRussia
3Eden MillerIsrael
3Mishel LaihctmanIsrael
Boys 12-13 years -40Kg
PlaceNameCountry
1Valery SeliverstovRussia
2Nikita VishnyakovRussia
3Serhiy MatrokhinUkraine
3Maxim SayapinRussia
Boys 12-13 years 40-45Kg
PlaceNameCountry
1Nurmukhamedov NidjatKazakhstan
2Daniel RaynesIsrael
3Vladimir ShakurovRussia
3German LevinRussia
Boys 12-13 years 45-50Kg
PlaceNameCountry
1Alexander VorobievRussia
2Alexander VosarevIsrael
3Dyrda YuriiUkraine
3Vitalii VydUkraine
Boys 12-13 years +50Kg
PlaceNameCountry
1Maxim BalyanovRussia
2Artem LovtsovRussia
3David GavrilovIsrael
3Ilya ProkopchukRussia
Girls 14-15 years -45Kg
PlaceNameCountry
1Anat SmagarinskyIsrael
2Daria SalnikovaRussia
Girls 14-15 years 45-50Kg
PlaceNameCountry
1Polina PolinaRussia
2Jessika YakubenkoIsrael
3Daria GlushkoRussia
3Ekaterina BerezovaRussia
Girls 14-15 years 50-55Kg
PlaceNameCountry
1Nano ShubitidzeGeorgia
2Sofya BuchmanIsrael
3Oksana SakhinovaRussia
3Sofiia TkachenkoUkraine
Girls 14-15 years +55Kg
PlaceNameCountry
1Oleksandra LionovaUkraine
2Angelina PolyanskayaRussia
3Dayana ZabarskayaIsrael
3Kristina FrolovaRussia
Boys 14-15 years -55Kg
PlaceNameCountry
1Daniel ChaplinskiIsrael
2Ilya KitkinRussia
3Alexander MaitesyanRussia
3Gor ArakelyanRussia
Boys 14-15 years 55-60Kg
PlaceNameCountry
1Boris SerovatkinRussia
2Egor KurtasovRussia
3Nikita KuznetsovRussia
3Idan IzraevIsrael
Boys 14-15 years 60-65Kg
PlaceNameCountry
1Ramil AlievRussia
2Vaycheslav BurgonovRussia
3Nikita SharafutdinovIsrael
3Matvey DegtyarenkoIsrael
Boys 14-15 years +65Kg
PlaceNameCountry
1Davit MskhaladzeGeorgia
2Frunzik KorolikUkraine
3Leon MiretskyIsrael
3Arseniy BobylevIsrael
Girls 16-17 years -50Kg
PlaceNameCountry
1Alina PopovaRussia
2Khrystyna IvanyshynUkraine
Girls 16-17 years 50-55Kg
PlaceNameCountry
1Sona GulievaRussia
2Anastasia PryshlyakUkraine
3Maria KitsenkoRussia
3Uliana SukhlyakRussia
Girls 16-17 years +60Kg
PlaceNameCountry
1Daria ShestakovaRussia
2Viktoria TrendafilovaBulgaria
3Diana SamsonenkoIsrael
Boys 16-17 years -60Kg
PlaceNameCountry
1Vsevolod PrivalovRussia
2Aslan BaimuratovRussia
3Matvey RastorguevRussia
3Mindia MgeladzeGeorgia
Boys 16-17 years 60-65Kg
PlaceNameCountry
1Data PutkaradzeGeorgia
2Alexander KomarovRussia
3Andrei ZinkovRussia
3Shota ShubitidzeGeorgia
Boys 16-17 years 65-70Kg
PlaceNameCountry
1Georgy BlokhinRussia
2Emil KakhidzeGeorgia
3Denys BenUkraine
3Andrii MorozovUkraine
Boys 16-17 years +70Kg
PlaceNameCountry
1Lasha BabuadzeGeorgia
2Jemal KamushadzeGeorgia
3Yakov InevatkinRussia
3Vadim ZeleninRussia

Official poster

Official t-shirts

Location

Gan Nahum - Sports Hall Municipal

Address
Tamar Even St 9, Rishon LeZion, Israel

Organiser contacts
Phone: +972 547578301
E-mail: israelfullcontact@gmail.com

Flags of visitors per day


  • 8

  • 2

  • 2

  • 2

  • 2

  • 1

  • 1

  • 1